Pinata
Pinjata

Pinjata tai neįtikėtinai smagus būdas praleisti vaikų gimtadienį!

Žaidimas ypač populiarus Šiaurės Amerikoje, tačiau taip pat žaidžiamas ir Lietuvoje. Pakabinus pinjatą ant virvės, vaikai išrikiuojami į eilę ir jiems užrišamos akys. Apsukus vaikus kelis kartus jiems duodama speciali lazda, su ją daužome pinjatą tol, kol iš jos pabirs prizas! Prizas gali būti įvairus. Dažniausiai tai būną saldainiai. Tai puiki pramoga kuri nepalieka abejingų nei mažų nei didelių.

Kaina

Kaina - 23,00 €
Kaina su saldainiais - 32,00 €
Pinjatas tai pat galite užsisakyti ir į savo šventę namuose.
Pinjatų į kitus miestus nesiunčiame.Saldainiai

Galite užsisakyti pinjatą su saldainiais ar be jų. Užsisakius be saldainių, pinjatoje paliekama uždaroma ertmė, per kurią galimą sudėti savo pačių saldainius. Jei gimtadienį švenčiate pas mus, saldainius atsinešate kartu su savimi atvykdami į šventę. Saldainius perduodate vedančiajam. Jis juos sudės į pinjatą. Stipriai siūlome naudote

Žaidimo Procesas

Žaidimo procesas gali būti įvairus. Įprastai vaikams užrišamos akys. Vaiką apsukame kelis kartus. Mušti gali vienas jubiliatas. Populiaresnis variantas kuomet mušą visi vaikai esantys gimtadienyje. Tokiu atveju vaikai stoją į eilę. Susitariama po kiek smūgiu bus suduotą. Jeigu visi eilėje jau smūgiavo, tuomet galima procesą kartoti. Mes siūlome pinjatą duodi „pabaigti” gimtadienį švenčiančiam vaikui. Visas procesas užtrunka apie 20 minučių.

Pinjata pagal Jūsų pasirinkimą!

Pinjatą padarome pagal Jūsų pageidavimus. Turite mėgiamą animacinį veikėją ar savo mėgiamą emociuką? Mes jį padarysime Jums! Nerekomenduojame užsisakyti pinjatos kuri simbolizuotu gyvą gyvunėlį, prieš tai neapsitarus su savo vaiku.

Tai gali būti puiki dovana ir vyresniems. Pinjatą galime padaryti pagal hobį ar profesiją. Mėgstate žvejoti? Tuomet Jums puikiai tiks milžiniškas kabliukas!

Kuo galima užpildyti pinjatą?

 

Į pinjatą galima dėti nuo 1 kg iki 2 kg saldainių. Galima dėti ir kitus įvairius daiktus, tačiau jie neturėtų būti sunkūs. Pinjata gali būti platesnio žaidimo dalis. Į ją galima įdėti užduotis ar užuominas, kurios vaikus nukreiptu prie kitų veiklų. Galbūt vaikai viduje suras lobių žemėlapį? Viskas pagal Jūsų fantaziją!