Lelių Teatras

Tai vieno aktoriaus pasirodymas. Šis lelių teatras, pasakojimas apie teigiamą pokytį. Vieną dieną į gyvūnėlių kaimą atsikelia gyventi nepažįstamasis. Gyvūnėliai tuo nesidžiaugia ir greitai apie jį paskleidžia piktus prasimanytus gandus. 

Lelių Teatras

Nepažįstamas Keliautojas

Tai vieno aktoriaus pasirodymas. Šis lelių teatras, pasakojimas apie teigiamą pokytį. Vieną dieną į gyvūnėlių kaimą atsikelia gyventi nepažįstamasis. Gyvūnėliai tuo nesidžiaugia ir greitai apie jį paskleidžia piktus prasimanytus gandus. Tačiau nepažįstamasis savo geru elgesiu sugeba pakeisti jų nuomonę. Žinoma, tai – tik pasaka, bet dažnai iš pasakų suprantame, ko iš tikrųjų dar galėtume išmokti. Pavyzdžiui, kaip nesunku būti šiek tiek draugiškesniems su mūsų keistuoliais ir nepažįstamaisiais. Stengsimės visi kartu išmokti įvertinti tikrą draugystę, meilę ir šilumą ir ja dalintis su tais kurie mus supa.

Labai sena Princesių ir Piratų istorija

Tai dviejų aktorių pasirodymas. Pasakojama kaip nuožmūs plėšikai, nedorėliai, o kartais ir dideli tinginiai piratai atranda gražiųjų princesių salą. Ar pavyks jiems susidraugauti? O gal bus atrastas didysis piratų smagurių lobis? Gal piratai taps geriausi princesių draugai? Sužinosite užsisakę nuotykių istoriją.

Kitoks meškiuko ir tigriuko pasakojimas

Dviejų aktorių pasirodymas. Kai turi draugų, nieko gali nebijoti. Jie nieko nebijo, nes abu drauge yra labai stiprūs. Draugai išsiruošia į kelionę, ieškoti svajonių šalies. Keliaudami jie patiria daug įdomių nuotykių. Ar pavyks draugams surasti svajonių šalį, sužinosite kartu dalyvaudami jų nuotykiuose!

Kaina

Nepažįstamas Keliautojas - 75,00 eurai
Labai sena Princesių ir Piratų istorija - 100,00 eurai
Kitoks meškiuko ir tigriuko pasakojimas - 100,00 eurai

Partneriai

Visas teatro paslaugas teikia "Tavo teatriukas" bei jų profesionalūs aktoriai.