Fotosesija
Tamsoje

Fotosesija tamsoje su šviečiančiais ultravioletiniais dažais. Ši fotosesiją puikiai tiks Jūsų vaikų gimtadieniui. Puiki šventė garantuojama!

Mūsų profesionali fotografė padės Jums paversti savo veidą mažu meno kūriniu, kuris švies tamsoje! Vaikai dažysis specialiais dažais, kurie švies tamsoje prie ultravioletinių lempų. Tai linksmas ir įsimintinas būdas įamžinti savo vaiko gimtadienį!

Fotosesija Tamsoje

69
00
  • Trukmė - 60 min.
  • Visiškai saugūs dažai
  • Nuotraukos per 10 d.d.
Top

Nuotraukų Grąžinimas

Nuotraukas grąžiname per 10 d.d.
Vasaros laikotarpiu, dėl užimtumo, nuotraukas grąžiname per 15 d.d.
Visos nuotraukos perduodamos elektroniniu paštu, siunčiant specialiu būdu, kad nebūtų niekaip paveikta nuotraukų kokybė.

Partneriai

Bendradarbiaujame su keliomis fotografijos studijomis. Visos fotografės atrenkamos pagal aukščiausius kokybės standartus. Dėl nuolatinio bendradarbiavimo kaina yra viena mažiausiu rinkoje. Tokio lygio profesionalų tikrai niekur kitur nerasite!

Procesas

Pristatysime vaikams paslaugą. Duosime veidrodėlius, teptukus, specialius dažus bei pavyzdžius, pagal kuriuos galėsite išsirinkti kokio meno kūrinio ant savo veido norėsite. Dažymosi procesas užtrunka įvairiai, priklausomai nuo vaikų skaičiaus. Visas dažymasis gali užtrukti nuo 20 iki 40 minučių. Duodame laiko vaikams pasipuošti linksmais aksesuarais. Dalis jų tai pat šviečia tamsoje. Pasidažius veidukus bei pasipuošus, einame į tamsią patalpą. Tamsoje įjungiamos specialios ultravioletinės lempos. Vaikai prie lempų eina po vieną. Daromos jų nuotraukos. Po to, kai visi vaikai yra nufotografuoti po vieną, tuomet einama fotografuotis po kelis, kartu su draugais. Fotosesija užtrunka nuo 20 iki 40 minučių.

Kodėl verta rinktis šią paslaugą?

Fotosesija tamsoje yra pati populiariausia Džiaugsmo Alėjos teikiama pramoga. Neįtikėtinai priimtina kaina, puikios emocijos bei atsiminimai tikrai garantuoti. Paslauga rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Amžiaus cenzo į viršų tikrai nėra. Tai puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. O svarbiausias akcentas – profesionalumas. Užtikriname kokybę!

Dažų sudėtis yra draugiška odai. Dažai gaminami jungtinėje karalystėje. Netinkami vaikams iki 3 metų. Šie dažai šviečia tik po ultravioletinėmis lempomis. Dažai yra visiškai saugūs, todėl galite būti ramūs užsisakant šią paslaugą!